Светильник LED потолочный LUMINARIA AKRILIKA ROUND 100W 4R WHITE/CLEAR 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA AKRILIKA ROUND 100W 4R має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника AKRILIKA ROUND 100W 4R виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA AKRILIKA ROUND 100W 4R має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника AKRILIKA ROUND 100W 4R можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра AKRILIKA ROUND 100W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA AKRILIKA ROUND 100W 4R може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 800 мм;
- Довжина: 690 мм;
- Висота: 115 мм;
- Розмір основи: 250*250 мм;
- Вага: 2 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Таймер вимкнення через 5 хвилин;
- Максимальний світловий потік: 9500Lm;
- Площа освітлення: до 30 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Диммер | Нет |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый, Прозрачный |
| Цвет плафона | Прозрачный, Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 160 град. |
| Количество источников света | 4 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 100 Вт |
| Мощность лампы | 100 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 9500 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Направленный свет | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2000 г |
| Высота | 115 см |
| Длина | 800 см |
| Ширина | 690 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 4 490 ₴











