Светильник LED потолочный LUMINARIA AKRILIKA SQUARE 130W 4S BLACK/CLEAR 220V IP20 люстра с пультом ДУ

4 990 ₴
- Готово к отправке
- Код: AKRILIKA_130W_S_BK
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA AKRILIKA SQUARE 130W 4S має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника AKRILIKA SQUARE 130W 4S виготовлений з металу, пофарбованого в чорний колір, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA AKRILIKA SQUARE 130W 4S має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника AKRILIKA SQUARE 130W 4S можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра AKRILIKA SQUARE 130W 4S - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA AKRILIKA SQUARE 130W 4S може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 720 мм;
- Довжина: 660 мм;
- Висота: 160 мм;
- Розмір основи: 250*250 мм;
- Вага: 2,6 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Таймер вимкнення через 5 хвилин;
- Максимальний світловий потік: 12350Lm;
- Площа освітлення: до 30 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Диммер | Нет |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Прозрачный, Черный |
| Цвет плафона | Прозрачный, Черный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 160 град. |
| Количество источников света | 4 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 130 Вт |
| Мощность лампы | 130 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 12350 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Направленный свет | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2600 г |
| Высота | 160 см |
| Длина | 720 см |
| Ширина | 660 см |
- Цена: 4 990 ₴











