Светильник LED подвесной LUMINARIA CARINA 90W R BLACK/CLEAR 500/1200 APP 220V IP20 c пультом ДУ

4 995 ₴
- Готово к отправке
- Код: CARINA_BK
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA CARINA 90W – це сучасне та яскраве джерело світла. Корпус LED світильника CARINA 90W складається з підвісного кільця, виготовленого з металу, який має хромоване покриття. По периметру кільця розташовані кришталеві підвіски, які надають додаткове розсіювання та переломлення світла. Витончена форма підвісної люстри CARINA 90W дозволяє застосовувати її в приміщеннях з класичним або сучасним дизайном.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA CARINA 90W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника CARINA 90W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра CARINA 90W – це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA CARINA 90W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Діаметр: 500 мм;
- Висота: max 1200 мм (може регулюватись);
- Вага: 5.2 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 9000Lm;
- Площа освітлення: до 30 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Хром |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | алюминий, сталь, металл |
| Материал плафона, подвесок | Хрусталь |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 100 Вт |
| Мощность лампы | 90 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 9000 лм |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Направленный свет | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Неоклассицизм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5200 г |
| Высота | 120 см |
| Диаметр | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 4 995 ₴











