Светильник LED потолочный LUMINARIA AKRILIKA ROUND 80W 3R APP 600x400x110 BLACK/CLEAR 220V люстра с пультом ДУ

3 110 ₴
- Готово к отправке
- Код: 300176
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA AKRILIKA ROUND 80W 3R має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника AKRILIKA ROUND 80W 3R виготовлений з металу, пофарбованого в чорний колір, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA AKRILIKA ROUND 80W 3R має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника AKRILIKA ROUND 80W 3R можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра AKRILIKA ROUND 80W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 25 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA AKRILIKA ROUND 80W 3R може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 600 мм;
- Довжина: 400 мм;
- Висота: 110 мм;
- Розмір основи: 250*250 мм;
- Вага: 1.5 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Таймер вимкнення через 5 хвилин;
- Максимальний світловий потік: 7600Lm;
- Площа освітлення: до 25 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Диммер | Нет |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Прозрачный, Черный |
| Цвет плафона | Прозрачный, Черный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 160 град. |
| Количество источников света | 3 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 80 Вт |
| Мощность лампы | 80 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 7600 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Направленный свет | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1500 г |
| Высота | 110 см |
| Длина | 600 см |
| Ширина | 400 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 3 110 ₴











