Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перетворювач напруги LUMINARIA — це електронний пристрій, який забезпечує стабільну напругу або струм для живлення світлодіодів. Його основною метою є адаптація напруги джерела живлення до параметрів, необхідних для роботи світлодіодів.
Основні характеристики:
- Вхідна напруга: 180-240В;
- Вихідна напруга: 24В;
- Номінальний струм: 16,67А;
- Номінальна потужність: 400Вт;
- Діапазон частот: 47-63Гц;
- Габарити: 220х63х30мм;
- Вага: 0,45кг;
- Ступінь захисту: ІР20.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходная мощность | 400 Вт |
| Выходной ток, не более | 16.67 А |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Винтовое присоединение | Да |
| Дистанционное управление | Нет |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальное входное напряжение | 180 В |
| Наличие амперметра | Нет |
| Наличие вольтметра | Нет |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Бытовой |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип стабилизации | По току |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.45 кг |
| Высота | 63 мм |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: 1 195 ₴





