Комплект боксов-органайзеров 12 шт (коробки для хранения обуви, размер S), LUMINARIA

1 372 ₴
- Готово к отправке
- Код: 279719
+380 (68) 341-28-81
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легка та функціональна прозора коробка для взуття поєднує в собі стиль і зручність. Виготовлена з високоякісного прозорого пластику. Ця коробка стане ідеальним рішенням для зберігання вашого улюбленого взуття.
Однією з головних переваг виробу є прозорість матеріалу, що дозволяє легко визначити пару взуття без необхідності відкривати коробку. Це не тільки робить зберігання вашого взуття організованим, але і додає естетики вашому простору. Крім того, її компактні розміри і легка конструкція роблять її ідеальною для зберігання в шафі, під ліжком чи в іншому обмеженому просторі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Высота | 14.5 см |
| Глубина | 33.4 см |
| Количество органайзеров | 12 |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Акрил |
| Объем | 11 л |
| Назначение | Для обуви |
| Ширина | 23 см |
- Цена: 1 372 ₴








