Комплект боксов-органайзеров 4 шт (коробки для хранения вещей, размер L), LUMINARIA

1 698 ₴
- Готово к отправке
- Код: 279757
+380 (68) 341-28-81
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легкий та функціональний прозорий бокс для речей поєднує в собі стиль і зручність.
Виготовлений з високоякісного прозорого пластику. Цей бокс стане ідеальним рішенням для зберігання вашого одгу та речей.
Однією з головних переваг виробу є прозорість матеріалу, що дозволяє легко визначити необхідну річ без необхідності відкривати коробку. Це не тільки робить зберігання ваших речей організованим та легким, але і додає естетики вашому простору. Крім того, її компактні розміри і легка конструкція роблять її ідеальною для зберігання в шафі чи в іншому обмеженому просторі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 40 см |
| Цвет | Белый |
| Количество отделений | 1 |
| Количество органайзеров | 4 |
| Материал | Акрил |
| Объем | 30 л |
| Назначение | Для одежды |
| Ширина | 30 см |
- Цена: 1 698 ₴








