Вольер комнатный для животных 69х51х73 (будка для собак), LUMINARIA
-20%


5 430 ₴
4 344 ₴
- Готово к отправке
- Код: 279771
+380 (68) 341-28-81
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вольєр для тварин виконаний у формі будиночка. Його конструкція передбачає захищений простір для утримання тварини, з комфортними умовами для її проживання. Вольєр виготовлений із міцного металевого каркасу, що забезпечує стійкість і надійність.
Стіни зроблені із решітки, яка забезпечує хороший огляд, вентиляцію та доступ до світла. Секції решітки виконують функцію дверцят, які можна легко відчиняти та зачиняти, забезпечуючи доступ до тварини.
Цей вольєр поєднує зручність у використанні, безпеку для тварини та естетичний вигляд, що робить його ідеальним місцем для утримання домашніх тварин.
Розмір: 69х51х73см
Відстань між трубками решітки: 41 мм
Товщина трубки решітки: ~8 мм
Матеріали: ДСП, МДФ, сталь, тканина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Цвет | Коричневый |
| Количество дверей | 2 |
| Материал изготовления | Дерево, Металл |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Мелкие |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вольер |
| Тип конструкции | Разборная |
| Размеры | |
| Высота | 730 мм |
| Длина | 510 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Прямоугольная |
- Цена: 4 344 ₴











