Вольєр для тварин виконаний у формі будиночка. Його конструкція передбачає захищений простір для утримання тварини, з комфортними умовами для її проживання. Вольєр виготовлений із міцного металевого каркасу, що забезпечує стійкість і надійність.
Стіни зроблені із решітки, яка забезпечує хороший огляд, вентиляцію та доступ до світла. Одна із секцій решітки виконує функцію дверцят, які можна легко відчиняти та зачиняти, забезпечуючи доступ до тварини.
У вольєрі передбачено окреме місце для прийому їжі. Там встановлено миски, які обертаються на 360 градусів та дозволяють зручно розташовувати їжу та воду для тварини.
Цей вольєр поєднує зручність у використанні, безпеку для тварини та естетичний вигляд, що робить його ідеальним місцем для утримання домашніх тварин.
Розмір: 80х55х60,5см
Відстань між трубками решітки: 50 мм
Товщина трубки решітки: ~10 мм
Матеріали: ДСП, МДФ, сталь, тканина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Цвет | Коричневый |
| Количество дверей | 1 |
| Материал изготовления | Дерево, Металл |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Мелкие |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вольер |
| Тип конструкции | Разборная |
| Размеры | |
| Высота | 605 мм |
| Длина | 800 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Прямоугольная |
- Цена: 5 900 ₴












