Светильник LED потолочный LUMINARIA AZALIA RGB 150W 12R APP 815х110 CHROME/ICE 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA AZALIA RGB 150W 12R має привабливий та сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він чудово вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника AZALIA RGB 150W 12R виготовлений з металу, покритий хромом, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил ("колотий лід")
Освітлення
LED світильник LUMINARIA AZALIA RGB 150W 12R має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника AZALIA RGB 150W 12R можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра AZALIA RGB 150W 12R - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 35 м².
Монтаж
Світильник LUMINARIA AZALIA RGB 150W 12R може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Дистанційне керування за допомогою мобільного додатку;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим "нічник" (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- RGB підсвічування;
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 15000Lm;
- Площа освітлення: до 35 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Диммер | Нет |
| Цвет | Хром |
| Цвет арматуры (основания) | Белый, Никель/хром |
| Цвет плафона | Прозрачный, Хром |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 12 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 150 Вт |
| Мощность лампы | 150 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 15000 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Направленный свет | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4500 г |
| Высота | 11 см |
| Диаметр | 81 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 4 287 ₴












