Трековий світильник LUMINARIA STR80 призначений для точкового або напрямленого освітлення об'єктів або областей в приміщенні. Це дозволяє створити акцент на меблях, картинках, скульптурах або інших декоративних елементах в інтер'єрі.
Світильник складається з основи, на якій розташовані рухомі фіксатори, які дозволяють змінювати напрямок світла, і електричної частини для підключення до джерела живлення.
Cвітильники використовуються як у житлових приміщеннях (наприклад, вітальні, кухні, спальні), так і в комерційних приміщеннях (наприклад, магазини, офіси, ресторани) для створення атмосфери, виділення товарів або створення освітлення робочих областей.
Трекові світильники є корисними інструментами для створення спрямованого освітлення в будь-якому приміщенні, що дозволяє створити затишок, підкреслити декор та вигідно освітлити конкретні області за вашими потребами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Установка | Настенная, Настенно-потолочная, Потолочная |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 4200К |
| Угол свечения | 30 град. |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | сталь, металл, пластик, алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Напряжение сети | 185~265 B, 220 В, 220~240 В |
| Мощность лампы | 36 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 3060 лм |
| Светоотдача | 85 лм/Вт |
| Направленный свет | Да |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Цилиндрическая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 165 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Цена: 649 ₴



