Светильник LED потолочный LUMINARIA GENNY ROUND RGB 80W 4R 605x420 WHITE 220V IP20 люстра с пультом ДУ

3 499 ₴
- Готово к отправке
- Код: GENNY_ROUND_WH
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA GENNY ROUND RGB 80W має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується в будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника GENNY ROUND RGB 80W виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA GENNY ROUND RGB 80W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника GENNY ROUND RGB 80W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра GENNY ROUND RGB 80W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA GENNY ROUND RGB 80W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 605 мм;
- Довжина: 420 мм;
- Висота: 170 мм;
- Розмір основи: 240*240 мм;
- Вага: 1,6 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- RGB підсвічування;
- Керування світильником за допомогою мобільного додатка (LampSmart Pro);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 8000Lm;
- Площа освітлення: до 30 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цветовая температура | RGB |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 4 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 80 Вт |
| Мощность лампы | 80 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 8000 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Направленный свет | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1600 г |
| Высота | 17 см |
| Длина | 61 см |
| Ширина | 42 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 3 499 ₴











