Лампа светодиодная LED LUMINARIA CERAMIC GU10 10W 4200K 120°(нейтральный белый)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED лампи LUMINARIA GU10 широко використовується для вбудовуваних світильників, трекових світильників, тубуси та споти. Особливістю цих ламп є їхні компактні розміри та потужне світіння.
- Енергоефективність: LED технологія дозволяє значно знизити споживання електроенергії порівняно з традиційними лампами.
- Довговічність: LED лампи відзначаються тривалим терміном служби, що означає менше потребу в заміні та обслуговуванні.
- Економія грошей: Хоча початкова вартість LED ламп може бути вищою, вони економлять кошти на оплаті рахунків за електроенергію та заміні ламп протягом тривалого часу.
- Екологічність: LED технологія менше навантажує довкілля через меншу енергоспоживання та відсутність шкідливих речовин, таких як ртуть.
- Яскравість та колірна температура: LED лампи GU10 можуть мати різні характеристики яскравості та кольорового спектру, що дозволяє вам вибрати оптимальну лампу для вашого приміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 100 Вт |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол свечения | 120 град. |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Максимальная цветовая температура | 4200 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 265 В |
| Материал рассеивателя | Поликарбонат, Пластик |
| Минимальная цветовая температура | 4200 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 В |
| Напряжение | 230 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Рефлектор | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Гриб |
| Цоколь | GU10 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 53 мм |
| Диаметр | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Материал корпуса | Керамика |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 970 лм |
- Цена: 139 ₴






