Люстра LED потолочная LUMINARIA CALLISTA 100W 3S 550x75 BLACK 220V IP20 (светильник светодиодный с пультом)
Новинка


2 440 ₴
- Готово к отправке
- Код: 315767
+380 (68) 341-28-81
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна LED люстра CALLISTA потужністю 100 Вт — це ідеальне рішення для основного освітлення вітальні, спальні чи великої кімнати. Завдяки високому світловому потоку 8500 Лм вона яскраво освітлює простір до 25 м², забезпечуючи комфортне світло для щоденного використання.
Завдяки пульту керування можна змінювати яскравість і температуру світла під настрій або потреби. Люстра CALLISTA не лише практична, а й стильна — її лаконічний сучасний дизайн стане вдалим доповненням будь-якого інтер’єру.
Розмір
- Ширина: 550 мм;
- Довжина: 550 мм;
- Висота: 75 мм.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Максимальний світловий потік: 8500Lm;
- Площа освітлення: до 25 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Диммер | Нет |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 3 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 100 Вт |
| Мощность лампы | 100 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 8500 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Направленный свет | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратная |
| Форма плафона | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2000 г |
| Высота | 7 см |
| Длина | 55 см |
| Ширина | 55 см |
- Цена: 2 440 ₴











