Комод бытовой LUMINARIA BROOKLYN 8B (органайзер для хранения вещей и одежды)

4 320 ₴
- Готово к отправке
- Код: BROOKLYN 8B
Комод BROOKLYN 8B – це надійний помічник у зберіганні речей будь-якої оселі: в квартирі, будинку чи на дачі.
Елегантний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр – вітальня, спальня, дитяча, вбиральня, кухня, передпокій, ванна кімната. Комод має міцну та стійку конструкцію.
Переваги:
- універсальний дизайн;
- можливість кріпити до стіни;
- екологічні матеріали;
- відмінно поєднуються з іншими меблями у будинку.
Матеріал стільниці: ламінований МДФ.
Матеріал ящиків - нетканий матеріал та щільний картон зі сторін та дна (для жорсткості ящика), метал (ручки). Використання МДФ (не ЛДСП) дозволяє використовувати комод у вологих приміщеннях (у ванній кімнаті або на заскленому балконі).
Бренд LUMINARIA у своєму виробництві використовує тільки високоякісні матеріали та фурнітури. Ми завжди дбаємо про наших покупців і робимо все, щоб наші меблі прослужили Вам якомога довше. Якісна упаковка товару захистить його від механічних пошкоджень при транспортуванні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Черный |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 8 шт |
| Особенности | С ножками, С ящиками |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Вес | 16 кг |
| Высота комода | 76 см |
| Глубина комода | 30 см |
| Ширина комода | 102 см |
| Материал изготовления комода | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | сталь покрытая краской, металл |
| Ножки | металл, сталь |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Фасады | МДФ, ткань |
- Цена: 4 320 ₴











