Светильник встраиваемый LUMINARIA СВ16 ORB GU10 (для натяжных потолков)
Вбудовувані світильники LUMINARIA СВ16 ORB GU10 - це сучасні та практичні освітлювальні прилади, які встановлюються безпосередньо в натяжну стелю. Вони широко використовуються в інтер'єрному дизайні і дозволяють створювати різноманітні світлові ефекти та атмосферу в приміщенні.
Світильники LUMINARIA СВ16 ORB GU10 можна з'єднувати між собою за допомогою спеціальних кріплень на самому корпусі.
Корпус світильника виконаний з ABS-пластику - це високоміцний пластик , який має усі необхідні властивості для виготовлення безпечного і ударостійкого світильника.
Монтуються до стелі на підвіси або безпосередньо сам корпус до поверхні.
Відмінною особливістю світильників LUMINARIA СВ16 ORB GU10 є їх мінімалістичний дизайн та сфера застосування - натяжні стелі (ПВХ плівки).
Розміри:
- Діаметр: 112 мм;
- Висота: 60 мм;
Комплектація
- Корпус світильника (закладна);
- Термокільце;
- Патрон GU10;
- Монтажна частина;
- Стопорне кільце;
- Технічна документація;
- Упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Другой тип цоколя | GU10 |
| Установка | Потолочная |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Серый |
| Угол свечения | 120 град. |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Напряжение сети | 220 В, 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Направленный свет | Да |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Встраиваемый |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Глубина врезного отверстия | 60 мм |
| Диаметр | 112 мм |
- Цена: 270 ₴





