Будинок для тварин LUMINARIA PET HOUSE / будиночок для котів (40х40х33)
Новинка
-20%


1 497 ₴
1 197,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: L316085
+380 (68) 341-28-81
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок для тварин LUMINARIA PET HOUSE виконаний у формі м’якої кубічної конструкції з арочним входом. Його конструкція створює затишний, захищений простір для відпочинку домашніх улюбленців, зокрема котів та невеликих собак.
Виріб виготовлений із м’якого текстильного матеріалу з плюшевим покриттям, що дарує тепло й комфорт. Внутрішній простір має зручне м'яке дно, а зовнішній вигляд доповнює іграшка на мотузці — для розваги тварини. Верхня частина будиночка також оснащена м’якою подушкою і може використовуватись як оглядовий майданчик або додаткове місце для сну.
Цей будиночок поєднує зручність, безпеку та привабливий вигляд, ідеально вписується в інтер’єр оселі та створює комфортні умови для вашого улюбленця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luminaria |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Поліестер, МДФ, Штучне хутро |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 197,60 ₴












