Світильник світлодіодний з вентилятором LUMINARIA FAN LAMP 24W+4W E27 R-ON/OFF 4000K 220V IP20
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керована світлодіодна лампа-вентилятор із цоколем Е27
Керується за допомогою стаціонарного вимикача за принципом ON/OFF:
- 1 включення – нейтральне світло
- 2 включення - вентилятор
- 3 включення – нейтральне світло + вентилятор
Потужність світильника – 24 Вт;
Потужність вентилятора – 4 вт;
Колірна температура - Нейтральне світло (4000К);
Матеріали корпусу – пластик.
Застосовуються у світильниках з абажуром на 1 патрон Е27. Може бути використана для освітлення обідньої зони, робочого столу чи простору. Діаметр циркуляції повітря до 2 метрів. Відстань, що рекомендується, до поверхні від 60 см до 150 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luminaria |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Діммер | Ні |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Кут розсіювання | 160 град. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В, 220 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220, 220-240 |
| Світловий потік | 2136 лм |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Висота | 143 см |
| Діаметр | 270 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 990 ₴








