Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінно-стельовий світлодіодний світильник LUMINARIA DLR 15W призначений для освітлення житлових, офісних або адміністративних приміщень. Накладний LED світильник DLR 15W - це яскраве та економічне джерело світла, яке дозволяє повноцінно освітити приміщення площею до 7 м ².
Монтаж
LED світильник LUMINARIA DLR 15W може бути встановлений на будь-який тип стін або стель (бетон, гіпсокартон та ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом безпосереднього кріплення основи світильника до стіни або стелі.
Розмір і вага
- Діаметр: 180 мм;
- Висота: 35 мм;
- Вага: 0,16 кг.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminaria |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1350 лм |
| Спрямоване світло | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 г |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик руху | Немає |
| Світло | Світлодіодний додаток SMD |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Димер | Немає |
| Індекс передачі кольору (Ra) | >80 |
| Колір плафону | Білий |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 5500K |
| Коефіцієнт пульсації, % | <0.2 |
| Кут розсіювання | 160 |
| Можливість налаштування висоти | Немає |
| Площа освітлення | 7 м2 |
| Потужність | 15 |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Робочі навантаження (В) | 170-265 |
| Способ монтажа | Накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Форма | Круглий |
| Форма плафона | Кругла |
- Ціна: 231 ₴







